Про компанію

Бажання бути стильним і неповторним є цілком природним для кожного з нас. Для цього ми стежимо за модою, вибираючи стильний та практичний одяг, але для того, щоб отримати закінчений образ, необхідні аксесуари. Саме завдяки їм можна зробити будь-яке вбрання гармонійним і таким, що привертає увагу.

Вироби Winner-Stile - це те, що допоможе Вам бути впевненими в собі, і слідувати модним трендам та тенденціям!

Наша компанія – виробник рюкзаків та сумок Winner-Stile зі своїм сучасним виробництвом та офіційний представник бренду DeLune в Україні.

Представлені бренди та серії

DeLune – бренд, який спочатку розроблений виключно для дітей, які не втратили віри у чарівництво та казку! Оригінальний дизайн – запорука оригінальності та практичності

Наша компанія постійно розвивається, пропонуючи клієнтам нові товари власного виробництва та розширюючи лінійку торгових марок. Ми працюємо для того, щоб кожен наш клієнт міг купити яскраві, цікаві та привабливі аксесуари. Нещодавно під нашою торговою маркою Winner-Stile було випущено лінійку WinnerOne. Ключова особливість серії WinnerOne – оптимальне співвідношення «ціна-якість», і при цьому ми гарантуємо високу міцність кожного виробу цієї лінійки, тому що ми є виробником, який звик відповідати за якість. Усі виробничі процеси виготовлення сумки або рюкзака контролюються висококваліфікованими спеціалістами, завдяки чому брак повністю виключено. Кожен виріб, починаючи від розробки ескізу, закінчуючи упаковкою, виробляється досвідченими співробітниками, які добре знають свою роботу. Окрему увагу під час виробництва рюкзаків та ранців ми приділяємо тому, щоб вони були не тільки практичними та красивими, але й зручними – для цього використовується спеціальна конструкція ортопедичної спинки, що дозволяє рівномірно розподілити навантаження на хребет.

З настанням осені Ви, напевно, замислювалися про те, що до неї необхідно правильно підготуватися. Тому ми пропонуємо Вам абсолютно нову колекцію рюкзаків, портфелів та ранців, випущених під торговою маркою SkyLine. Наші дизайнери проробили титанічну роботу для того, щоб новий дизайн, додаткові функції та якість нової лінійки здивували навіть найсуворіших суддів – дітей. Оригінальні моделі не тільки виконані в декількох розмірах, але і за бажанням можуть бути доукомплектовані каркасними пеналами та взуттєвими мішками.

З огляду на те, що у нашому колективі працює дуже багато молодих фахівців, у нашому асортименті представлено дуже багато моделей молодіжних, підліткових та міських рюкзаків. Ці моделі відрізняються компактністю, популярними формами, яскравим декором та універсальністю, тому, напевно, кожен наш покупець у віковій категорії 12+ зможе знайти саме той рюкзак, про який він мріяв.

Ми працюємо так, що навіть найвибагливіший і скептично налаштований клієнт міг знайти у нашому асортименті модель, яка максимально відповідає його побажанням. Ми пропонуємо нашу продукцію не тільки в роздріб, але й оптом і завжди готові до співпраці з покупцями по всій країні. Для того щоб купити рюкзаки та сумки оптом, Вам достатньо просто пройти просту процедуру реєстрації та погодитись з нашими умовами.

Особливості моделей WinnerOne та SkyName

Багатьох наших клієнтів цікавить питання, чим наші рюкзаки відрізняються від аналогів, представлених на ринку. Під час виробництва наших виробів ми використовуємо лише якісні матеріали, які відповідають вимогам міжнародних стандартів. Наша компанія пропонує більше 200 моделей різноманітних рюкзаків та ранців, причому їх кількість постійно зростає. У нас можна знайти не тільки різну форму рюкзаків, ранців або сумок, але й необхідний колір, починаючи від строгих чорних та сірих, закінчуючи яскраво-рожевими та оригінальними принтами. У виробах WinnerOne та SkyName можна знайти надійність та якість за демократичною ціною.

Специфіка роботи нашої компанії

У нашій компанії особливе відношення до процедури замовлення та доставки покупок. Для того, щоб оформити замовлення, знадобиться мінімум часу, Ви більше часу витратите на вибір моделі, тому що їх дуже багато на будь-який смак. Якщо у Вас виникли питання щодо моделей, комплектації, оплати та доставки, то Ви можете просто зателефонувати нашим операторам, які із задоволенням допоможуть вирішити питання, що виникли.

Якщо Ви хочете купити рюкзак, сумку або шкільний ранець, то нашому сайті Ви 100% знайдете те, що Вам необхідно. Зручні фільтри допоможуть Вам у пошуку, а куплені вироби потішать якістю та оригінальністю.

Пам'ятайте, що підкреслити свою індивідуальність, придбавши при цьому практичний та модний аксесуар, Ви можете разом із нашими рюкзаками, сумками та ранцями!

Усі матеріали нашого сайту є інтелектуальною власністю. Використовувати їх для комерційних цілей заборонено! Незнання закону про авторське право не звільняє вас від відповідальності!


Передзвоніть мені