Новинки

Рюкзак Winner One R1-004 Рюкзак Winner One R1-004 Рюкзак Winner One R1-004
матеріал: поліестер
рекомендована роздрібна ціна:
820 грн.
Рюкзак Winner One R2-161 Рюкзак Winner One R2-161 Рюкзак Winner One R2-161
матеріал: поліестер
рекомендована роздрібна ціна:
820 грн.
Рюкзак Winner One / SkyName R3-233 Рюкзак Winner One / SkyName R3-233 Рюкзак Winner One / SkyName R3-233
матеріал: поліестер
рекомендована роздрібна ціна:
820 грн.
Рюкзак Winner One / SkyName R4-404 Рюкзак Winner One / SkyName R4-404 Рюкзак Winner One / SkyName R4-404
матеріал: поліестер
рекомендована роздрібна ціна:
1075 грн.
Рюкзак Winner One / SkyName R4-409 Рюкзак Winner One / SkyName R4-409 Рюкзак Winner One / SkyName R4-409
матеріал: поліестер
рекомендована роздрібна ціна:
1075 грн.
Ранець Winner One 6011 Ранець Winner One 6011 Ранець Winner One 6011
матеріал: поліестер
рекомендована роздрібна ціна:
1165 грн.
Ранець Winner One 7010 Ранець Winner One 7010 Ранець Winner One 7010
матеріал: поліестер
рекомендована роздрібна ціна:
1210 грн.
Ранець Delune 7-149 Ранець Delune 7-149 Ранець Delune 7-149
матеріал: поліестер
рекомендована роздрібна ціна:
1935 грн.
1890 грн.
Ранець DeLune 9-129 Ранець DeLune 9-129 Ранець DeLune 9-129
матеріал: поліестер
рекомендована роздрібна ціна:
2285 грн.
2080 грн.

Свіжі новини

Міжнародний день захисту дітей
1 черв. 2021
135 переглядів

Шановні, Партнери! Вітаємо Вас з Міжнародним днем захисту дітей!

Підсумки виставки «Світ канцелярії» 2021
24 трав. 2021
289 переглядів

19-21 травня відбулася виставка в місті Києві під назвою «Світ канцелярії», де був представлений весь асортимент колекції Winner One 2021, а також нова лінійка SkyName.

Коллекція 2021 від Winner One
10 трав. 2021
272 переглядів

З радістю повідомляємо Вам про нову лінію «SkyName», від творців Вашого улюбленого бренду Winner One.

Всі новини

Купити дитячі рюкзаки оптом в Україні

Всі люди, особливо діти, хочуть бути стильними та неповторними. Але незалежно від того, який одяг і взуття ви вибрали, одну з ключових ролей у створенні дитячого образу грають різні аксесуари, які роблять будь-яке вбрання гармонійними і завершеними. Одним з найчастіше використовуваних аксесуарів є дитячі рюкзаки, які дозволяють завжди носити з собою всі важливі речі, не навантажуючи руки.

Сьогодні одним з лідерів на українському ринку є рюкзаки для дітей і підлітків від компанії Winner Stile. Даний бренд пропонує тільки якісну продукцію, яка відрізняється стильним дизайном і є відмінним доповненням до дитячих образів. Український виробник завжди враховує модні тенденції, що дозволяє продавати сучасні ранці та портфелі для дітей будь-якої статі і віку.

Великий вибір продукції

Компанія Winner Stile пропонує різноманітні шкільні аксесуари:

  • дитячі рюкзаки: в асортименті українського бренду є наплічні сумки для діточок 1-4 класу, які відрізняються стильним яскравим дизайном;
  • підліткові рюкзаки: вітчизняний виробник пропонує моделі для більш дорослих дітей, які мають більш лаконічний сучасний зовнішній вигляд;
  • ранці: в каталозі є барвисті і оригінальні ранці для хлопчиків і дівчаток, що відрізняються жорстким каркасом, який мінімізує навантаження на хребет;
  • продукція DeLune (Premium): компанія Winner Stile є офіційним дистриб'ютором італійського бренду DeLune, тому в інтернет-магазині можна також знайти ранці цієї торгової марки (моделі для дітей 1-4 класів, а також 3, 6, 7, 7MINI, 8 і 9 серії);
  • пенали: український виробник пропонує стильні пенали для канцелярських виробів (як в складі якого-небудь ранця, так і як окремий додаток).

Переваги продукції Winner Stile

Якщо ви вирішили купити рюкзак Winner Stile для свого сина або дочки, то зробили правильний вибір, адже продукція українського бренду відрізняється незаперечними перевагами:

  • Висока якість. Всім відомо, що шкільні рюкзаки піддаються різним негативним впливам: літають по класу, валяються на землі, брудняться фарбами і чорнилом, а іноді навіть мокнуть в воді. Розуміючи це, українська компанія розробила якісні вироби з міцних матеріалів, які стійкі до зносу і різних механічних пошкоджень.
  • Широкий асортимент. В каталозі бренду представлені моделі для дітей різної статі і віку: тут можна знайти ранці з квіточками для маленьких дівчаток, яскраві рюкзаки для більш дорослих дівчат, моделі зі строгим дизайном для хлопців. Завдяки цьому кожен школяр зможе вибрати для себе найбільш оптимальний варіант.
  • Зручність і комфорт. Наплічні сумки Winner Stile мають кілька внутрішніх відділів і зовнішніх кишень, завдяки чому діти можуть завжди брати з собою все необхідне шкільне приладдя та особисті речі. При цьому ранці для маленьких хлопчиків і дівчаток мають спеціальну ергономічну спинку, що дозволяє знизити навантаження на незміцнілий хребет.

Мінімальні ціни від виробника

Оскільки український бренд сам займається виготовленням шкільних рюкзаків, в інтернет-магазині Winner Stile можна дешево придбати дитячі наплічні сумки різного дизайну і місткості. Компанія використовує лояльну цінову політику, завдяки чому встановлює оптимальний рівень цін на свої товари. При цьому багато батьків вирішують скооперуватися і купують рюкзаки оптом - в такому випадку вітчизняний виробник надає хороші знижки і бонуси. Також компанія пропонує покупцям швидку і недорогу доставку продукції по всіх містах України.


Передзвоніть мені