Офіційний інтернет-магазин

Новинки

Рюкзак Winner Stile 403-3 Рюкзак Winner Stile 403-3
Рюкзак Winner Stile 403-3
матеріал: полиестер
рекомендована роздрібна ціна:
925 грн.
Рюкзак Winner Stile 411 Рюкзак Winner Stile 411
Рюкзак Winner Stile 411
матеріал: полиестер
рекомендована роздрібна ціна:
1295 грн.
Рюкзак Winner Stile 8806-4 Рюкзак Winner Stile 8806-4
Рюкзак Winner Stile 8806-4
матеріал: полиестер
рекомендована роздрібна ціна:
880 грн.
Рюкзак Winner Stile 403-2 Рюкзак Winner Stile 403-2
Рюкзак Winner Stile 403-2
матеріал: полиестер
рекомендована роздрібна ціна:
925 грн.
Рюкзак Winner Stile 407 Рюкзак Winner Stile 407
Рюкзак Winner Stile 407
матеріал: полиестер
рекомендована роздрібна ціна:
1005 грн.
Рюкзак Winner Stile 412 Рюкзак Winner Stile 412
Рюкзак Winner Stile 412
матеріал: полиестер
рекомендована роздрібна ціна:
908 грн.

Свежие новости

Вже у продажі, нова колекція Winner Stile 2019!
22 бер. 2019
2151 просмотров

Дитинство - це дуже важливий період в житті кожної людини. Час, коли
маленька душа живе в мріях і казках, живе в довірі до цього світу і бажанні
дізнаватися все нове, і таке незвичайне і цікаве. Для таких маленьких
допитливих мрійників ми, команда Winner-Stile, створили нову колекцію
рюкзаків і ранців.

Переваги дитячих ранців марки DeLune
27 черв. 2018
716 просмотров

Дитячі ранці марки DeLune від італійської компанії Bags Studio були визнані кращими в Україні в 2018 році. За офіційними даними, в другій половині навчального року 2017/2018 бренд відзначився найбільшим показником обсягів продажів своєї продукції як в кількісному, так і в грошовому еквіваленті.

 

Нова колекція рюкзаків і ранців Winner Stile
27 черв. 2018
1823 просмотров

Winner Stile - відомий український бренд, який пропонує якісні і стильні дитячі рюкзаки і ранці. В каталозі однойменного інтернет-магазину представлено нову колекцію продукції для дітей, у котрої є декілька переваг:

Всі новини

Купити дитячі рюкзаки оптом в Україні

Всі люди, особливо діти, хочуть бути стильними та неповторними. Але незалежно від того, який одяг і взуття ви вибрали, одну з ключових ролей у створенні дитячого образу грають різні аксесуари, які роблять будь-яке вбрання гармонійними і завершеними. Одним з найчастіше використовуваних аксесуарів є дитячі рюкзаки, які дозволяють завжди носити з собою всі важливі речі, не навантажуючи руки.

Сьогодні одним з лідерів на українському ринку є рюкзаки для дітей і підлітків від компанії Winner Stile. Даний бренд пропонує тільки якісну продукцію, яка відрізняється стильним дизайном і є відмінним доповненням до дитячих образів. Український виробник завжди враховує модні тенденції, що дозволяє продавати сучасні ранці та портфелі для дітей будь-якої статі і віку.

Великий вибір продукції

Компанія Winner Stile пропонує різноманітні шкільні аксесуари:

  • дитячі рюкзаки: в асортименті українського бренду є наплічні сумки для діточок 1-4 класу, які відрізняються стильним яскравим дизайном;
  • підліткові рюкзаки: вітчизняний виробник пропонує моделі для більш дорослих дітей, які мають більш лаконічний сучасний зовнішній вигляд;
  • ранці: в каталозі є барвисті і оригінальні ранці для хлопчиків і дівчаток, що відрізняються жорстким каркасом, який мінімізує навантаження на хребет;
  • продукція DeLune (Premium): компанія Winner Stile є офіційним дистриб'ютором італійського бренду DeLune, тому в інтернет-магазині можна також знайти ранці цієї торгової марки (моделі для дітей 1-4 класів, а також 3, 6, 7, 7MINI, 8 і 9 серії);
  • пенали: український виробник пропонує стильні пенали для канцелярських виробів (як в складі якого-небудь ранця, так і як окремий додаток).

Переваги продукції Winner Stile

Якщо ви вирішили купити рюкзак Winner Stile для свого сина або дочки, то зробили правильний вибір, адже продукція українського бренду відрізняється незаперечними перевагами:

  • Висока якість. Всім відомо, що шкільні рюкзаки піддаються різним негативним впливам: літають по класу, валяються на землі, брудняться фарбами і чорнилом, а іноді навіть мокнуть в воді. Розуміючи це, українська компанія розробила якісні вироби з міцних матеріалів, які стійкі до зносу і різних механічних пошкоджень.
  • Широкий асортимент. В каталозі бренду представлені моделі для дітей різної статі і віку: тут можна знайти ранці з квіточками для маленьких дівчаток, яскраві рюкзаки для більш дорослих дівчат, моделі зі строгим дизайном для хлопців. Завдяки цьому кожен школяр зможе вибрати для себе найбільш оптимальний варіант.
  • Зручність і комфорт. Наплічні сумки Winner Stile мають кілька внутрішніх відділів і зовнішніх кишень, завдяки чому діти можуть завжди брати з собою все необхідне шкільне приладдя та особисті речі. При цьому ранці для маленьких хлопчиків і дівчаток мають спеціальну ергономічну спинку, що дозволяє знизити навантаження на незміцнілий хребет.

Мінімальні ціни від виробника

Так як український бренд сам займається виготовленням шкільних рюкзаків, в інтернет-магазині Winner Stile можна дешево придбати дитячі наплічні сумки різного дизайну і місткості. Компанія використовує лояльну цінову політику, завдяки чому встановлює оптимальний рівень цін на свої товари. При цьому багато батьків вирішують скооперуватися і купують рюкзаки оптом - в такому випадку вітчизняний виробник надає хороші знижки і бонуси. Також компанія пропонує покупцям швидку і недорогу доставку продукції по всіх містах України (транспортними службами «Нова Пошта» та «Ін-тайм»).