Співпраця

Початок співпраці з нами.

Для початку співпраці з нами Вам необхідно зареєструватися на сайті, після чого дочекатися телефонного дзвінка від менеджера компанії для завершення реєстрації.

Реєстрація на нашому сайті дає вам можливість не тільки бачити ціни і робити замовлення безпосередньо з сайту, але і дозволить стежити за нашими новинами та акціями, бути в курсі нових надходжень, знижок і появи нових моделей. При внесенні даних при реєстрації просимо вас вносити актуальну інформацію в усі необхідні поля для заповнення, це прискорить проходження реєстрації.

Після початку співпраці з нами, а також при реєстрації на нашому сайті ви повністю приймаєте умови щодо підтримання рекомендованих роздрібних цін на нашу продукцію, зазначених на сайті. Ціни строго повинні дотримуватися вказаних нами значень.

У разі виявлення нами порушення умов щодо дотримання мінімально рекомендованих роздрібних цін (РРЦ), ми будемо змушені припинити співпрацю.

Замовлення можна оформити наступними способами:

- через форму на сайті (доступно тільки для зареєстрованих користувачів)

- за телефоном

- в офісі

Специфіка замовлення

 
Всі замовлення оформлюються кількісно (в штуках). Інформація про кількість і склад упаковок і коробок з'ясовуйте у менеджера з кожної конкретної моделі.

Як виняток, ми надаємо можливість замовити кілька одиниць товару одного кольору, але не більше, ніж міститься в одній упаковці (від 5-и одиниць)

Мінімальна сума оптового замовлення складає 20 одиниць одного з брендів на суму від 10000 грн

Порядок обробки замовлення

Ви оформлюєте замовлення і відправляєте його нам;

У порядку черги ми перевіряємо наявність обраних вами товарів, збираємо і оформляємо замовлення;

Після цього ми направляємо вам рахунок для оплати замовлення;

Після отримання підтвердження оплати за рахунком замовлення відправляється за вказаною вами адресою.

Забороняється!

Заборонено створення сайтів, де в назві доменного імені використовуються однойменні назви бренду "DeLune", "Winner-Stile" в будь-яких інтерпретаціях. У разі, якщо даний інтернет-магазин був створений, відвантаження в його сторону здійснюватись не будуть і даний інтернет-магазин автоматично заноситься в чорний список нашої компанії.

 

E-mail:office@winner-stile.com.ua

г.Одеса, Генуезька 3/а

Дзвінки приймаються з 9:00 до 18:00

тел. (068)-773-08-07 оптові продажі

       (099)-260-51-55 роздрібні продажі та дропшиппінг

       (067)-771-31-14 співпраця

Будемо раді співпрацювати з Вами!


Передзвоніть мені