Офіційний інтернет-магазин

Про компанію

Winner-Stile - ваш гід в світі високої моди!

Кожен з нас намагається бути стильним і неповторним. Але, з якою б увагою ми би не вибирали одяг, ключову роль в образі грають аксесуари. Саме вони роблять будь-який образ гармонійним і завершеним. Завдяки виробам компанії Winner-Stile ви завжди можете бути впевнені у власній перевазі, в бездоганному смаку і знанні модних тенденцій! Наша компанія є виробником рюкзаків, сумок і ранців Winner-Stile, а також офіційним дистриб'ютором бренду DeLune.

DeLune - це казковий бренд, створений для дітей, які вірять в диво!

Дизайнерські рішення

Перевагою придбання виробів в компанії Winner-Stile є оптимальне співвідношення ціни та якості. Фахівці гарантують міцність пропонованих аксесуарів, так як компанія є безпосереднім їх виробником. Кожний цикл створення сумки або рюкзака здійснюється під постійним контролем, що дозволяє максимально виключити можливий виробничий брак. Всі етапи виробництва - від створення ескізу до втілення його в життя здійснюються висококваліфікованими співробітниками. Не можна не сказати і про те, що спинка рюкзаків і ранців ортопедична - це дозволяє максимально рівномірно розподілити навантаження на хребет.

Широкий асортимент пропонованих моделей здатний задовольнити навіть найвимогливіших клієнтів. Ви можете придбати продукцію оптом, для цього вам необхідно зареєструватися на сайті компанії і погодитися з умовами співпраці. До речі, для новачка - це прекрасна можливість почати власний бізнес!

Багатий вибір в Winner-Stile

При виробництві рюкзаків і сумок використовуються сучасні якісні матеріали, що відповідають вимогам міжнародних стандартів якості. Для задоволення вимог потенційних покупців створено понад 200 моделей чоловічих і жіночих сумок, підліткових і дитячих рюкзаків, портфелів, шкільних ранців і т.п.

Тішить і палітра фарб. Ви без зусиль зможете знайти вподобану сумочку або рюкзак необхідного вам забарвлення. Також ви зможете стати володарем сумочки незвичайної форми високої надійності та якості, як і всі вироби компанії Winner-Stile.

Терміни доставки

Особливу увагу співробітники приділяють і термінам доставки товарів. Ознайомитися з запропонованими моделями, оформити покупку та її доставку можна протягом декількох хвилин, а в разі виникнення додаткових питань, ви завжди можете зв'язатися з операторами call-центру.

Незалежно від того, рюкзак вам потрібен або сумка, або шкільний ранець для учня молодших класів, сайт компанії Winner-Stile - місце, де ваші пошуки займуть мінімум часу, а придбані вироби потішать якістю і довговічністю!

Асортимент моделей постійно поповнюється новинками, ціна яких доступна кожному. Підкресліть свою індивідуальність аксесуарами Winner-Stile - заощаджуйте власний час і кошти!

Всі матеріали нашого сайту є інтелектуальною власністю. Використовувати їх для комерційних цілей заборонено! Незнання закону про авторське право не звільняє вас від відповідальності!